M E N U:

 

 RCliga.pl

 

O nas

RCliga.pl
 


tel.kom:
505142999


e-mail:

zibi   @   rcliga.pl
gg:1419499

 

 

Dodaj do ulubionych 

Ustaw jako startową

 

 


     Atrakcje "Lato z RCligą"   
 

 

    Opis atrakcji:   

 Zabawa lub zawody przeprowadzane są z wybranym rodzajem modeli np. samochodami, ,łódkami proponujemy, helikopterami, wibrobotami. Wiek uczestników zaczyna się od 3 lat. Czas trwania jednej tury to ok. 2-4 godziny ale możemy ją wydłużysz. Atrakcje wymagają dodatkowo różnych czasów na przygotowania i uprzątnięcia miejsca zajęć. Imprezy są prowadzone w konwencji pokaz instruktora, trening i ew. zawody pokazowe. Zabawa polega na dowolnych jazdach uczestników na wyznaczonym torze. Zawody odbywają się między (lub więcej) wybranymi uczestnikami. Zawody kończymy wręczeniem dyplomów (dla uczestników zawodów). Ładowane akumulatory i ew. uszkodzenia naprawiane są na bieżąco przez instruktora, co umożliwi ciągłą zabawę.
 

Atrakcje z modelami wodnymi na zewnątrz (dla ok. 10-100 osób). Atrakcja odbywa się na pasie wody o wymiarach np 20x50m Organizator przygotowuje dwa modele ślizgaczy o długości 70cm, lub żaglówki, lub poduszkowce. Modele posiadają precyzyjna aparaturę sterującą. Konkurencja polega na jak najszybszym wykonaniu zadanych ilości okrążeń na torze wytyczonym przez specjalne bojki. Sterowanie odbywa się ze stanowiska oddalonego ok. 10m od wody. Dzieci nie mają potrzeby znajdować się nad samą wodą. Wszelkie czynności nad wodą wykonuje instruktor.  Istnieje możliwość rozłożenia specjalnego toru wodnego o wymiarach 10x20m
Atrakcje z modelami samochodów stołowych w pomieszczeniu jak na wolnym powietrzu (dla ok. 5-50 osób). Modele o wielkości 13 cm wyjątkowo łatwe do prowadzania zapewniają zabawę dla młodszych ( nawet od 3 lat) jaki i zawody dla bardziej zaawansowanych. Modele jeżdżą po specjalnie rozstawionym stole o wielkości 2x4m lub 2x8m. Rozbudzają wyobraźnię "Jak to działa". Doskonały wstęp do wyścigów modeli zdalnie sterowanych.  Ciekawostką jest układ elektroniczny podający wyniki na bieżąco.  
Atrakcje z modelami samochodów na zewnątrz (dla ok. 10-100 osób). Rozkładamy tor o wymiarach ok. 10x20m na twardej i równej nawierzchni. Tor wytyczany jest przez specjalne bandy które ograniczają tor. Przejazd po torze w kształcie litery „C” lub „O”. Organizator zapewnia modele zabezpieczone przed uszkodzeniami. Modele mają długość 50cm. Posiadają precyzyjną aparaturę sterownia. Atrakcja w formie zabawy lub zawodach.  
Atrakcja na torze wodnym dla 10-100 osób, która może być rozstawiony w dolnym płaskim miejscu ( stadion, rynek, parking) maksymalny wymiar to 10x20m lub mniejszym dostosowany do udostępnionej powierzchni . Po torze pływają motorówki zdalnie sterowane. Atrakcje w formie zabawy lub zawodów.  
Atrakcje z modelami samochodów na zewnątrz na specjalnej platformie (dla ok. 10-100 osób). Rozkładamy specjalną platformę o wymiarach ok. 10x12m praktycznie na dowolnej powierzchni jak trawa, piasek itp . Na platformie ułożony jest tor ograniczony bandami. Przebieg imprezy jak w wersji toru na zewnątrz.
Zajęcia z modelami helikopterów/ kwadrokoptera w pomieszczeniu lub na zewnątrz (dla ok. 40 osób w wieku od 8 lat) . Wydzielamy lądowisko o wymiarach od. 5x5m do 15x15m. Przygotowujemy dwa modele kwadrokoptera o długości 30cm. Modela posiadają cztero kanałową proporcjonalną aparaturę sterującą. Uczestnicy mają za zadanie opanować sterowanie kwadrokopterem i ew. wykonać manewr przelotu i precyzyjnego lądowania na specjalnie oznaczonym lądowisku. Konkurencja polega na jak najszybszym wykonaniu wyznaczonych manewrów. Wymagana podstawowa umiejętność sterowania modelami (np. samochodów)

 

Osoby zainteresowane sportem zawodów modeli samochodów zdalnie starowanych zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.RCliga.pl.

 

Obejrzyj sprawozdania z już odbytych zawodów.

 

Jeżeli masz pytania prosimy o kontakt:

zibi@rcliga.pl

   ©2006 drawszczanin.blo.pl  
      Wszelkie prawa zastrzeżone